Opis Osiedla

Osiedle Szczodrego II to nowy projekt deweloperski firmy Malta Sp. z o.o zlokalizowany w dzielnicy Widzew-Olechów, będący kontynuacją inwestycji zakończonej w grudniu 2018 roku. Każdy z trzech zaprojektowanych budynków ma 5 kondygnacji naziemnych, łącznie powstanie w nich 51 mieszkań o powierzchni 38-76 m2.

Termin ukończenia inwestycji planowany jest na II kwartał 2020 roku.

Mieszkańcy naszego osiedla mogą liczyć na rozmaite udogodnienia. Przestronne, wygodne loggie, balkone, tarasy, komórki lokatorskie, boksy rowerowe, naziemne miejsca postojowe oraz podziemny parking stworzone zostaną z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.

Głownymi zaletami osiedla jest otoczenie bogate w zieleń, rozbudowana infrastruktura oraz dojazd do centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Funkcjonalne
mieszkania
W ofercie posiadamy obecnie 51 lokali o powierzchni od 38 do 76 m2. Zapraszamy do zapoznania się z planami mieszkań.
więcej...
Świetna
lokalizacja
Olechów to atrakcyjna lokalizacja zarówno pod względem otaczającej zieleni, jaki i bogatej infrastruktury usługowo-handlowej.
więcej...
Solidne
wykonanie
Nasze doświadczenie w połączeniu z wysokiej jakości materiałami to gwarancja trwałości i niezawodności.
więcej...

Gwarancja bezpieczeństwa

Ustawa deweloperska ma na celu ochronę praw nabywców. Nakłada ona dodatkowe obowiązki na dewelopera, które mają zwiększyć przejrzystość dokonywanych transakcji oraz uregulowanie zasad i trybu zawierania umów deweloperskich. Środki wpłacane przez nabywców są przechowywane przez bank na rachunku powierniczym do momentu przekazania mieszkania nabywcy.

Aktualności

3 kwietnia 2017

Rozpoczęcie inwestycji

Z dniem dzisiejszym rozpoczęła się budowa pierwszego etapu Osiedla Szczodrego.
30 grudnia 2018

Zakończenie inwestycji

Realizacja Osiedla Szczodrego została zakończona.
8 stycznia 2019

Nowe Osiedle Szczodrego już w sprzedaży

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowych mieszkań w ramach Osiedla Szczodrego II.